PRZEWODNIK PO USŁUDZE

  1. W trakcie wykonywania płatności za zakupy w internecie wybież możliwość płatności z rachunku za pośrednictwem PayByNet.
  2. W kolejnym etapie wskaż Zrzeszenie Grupy BPS S.A., następnie województwo podkarpackie – z listy wibierz Bank Spółdzielczy w Sędziszowie Młp.
  3. W tym momencie nastąpi automatyczne przekierowanie do serwisu transakcyjnego Banku Spółdzielczego w Sedziszowie Młp., teraz wystarczy się tylko zalogować i zaakceptować przelew.  
DLACZEGO WARTO?
Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:
 
  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.
OPIS
Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.
Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, lecz także rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.
 Jak bezpiecznie płacić przez Internet?
 Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności “Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. 
Usługa “bezpieczne płatności internetowe” umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.
Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Właściwe wyświetlanie stron oraz bezproblemowe korzystanie z usługi Paybynet wymaga spełnienia przez system i oprogramowanie Płatnika następujących minimalnych wymagań technicznych:

– zastosowania przeglądarek: Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari;

– zainstalowania w przeglądarce poprawnie działającego oprogramowania do obsługi skryptów i apletów Java;

– wyświetlania strony internetowej w rozdzielczości: 800 x 600 lub 1024 x 768.