"PRAKTYCZNY" kredyt konsumencki

 

 • można wnioskować o kredyt w wysokości od 500 zł do (10 krotności wynagrodzenia netto) maksymalnie 30 000 zł,
 • OPROCENTOWANIE STAŁE w całym okresie kredytowania – 6 %;
 • prowizja 4 %;
 • okres kredytowania do 24 miesięcy;
 • RRSO 10,47 %

Korzyści

 • na dowolny cel – na wszystko czego potrzebujesz;
 • szybko – na decyzję kredytową czekasz do 24 godzin od chwili złożenia wniosku;
 • łatwo – złożenie wniosku jest proste, możesz to zrobić:
  – w dowolnej placówce Banku;
 • bez zaświadczeń – dla naszych stałych Klientów na podstawie oświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu*;
 • akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodów w tym umowy zlecenia;
 • bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli;

Dla kogo?

Z kredytu gotówkowego mogą skorzystać osoby fizyczne uzyskujące dochody z tytułu umowy o pracę,
prowadzących działalność gospodarczą lub rolniczą.

Gdzie złożyć wniosek?

Udaj się do wybranej placówki Banku.

Dokumenty

Pytania i odpowiedzi

To, jak wysokiego kredytu udzieli bank, zależy od zdolności kredytowej kredytobiorcy. Wpływ na nią mają nie tylko uzyskiwane dochody, ale również: wiek, zawód, miejsce pracy, historia spłacanych i spłaconych już kredytów itp. Wszystkie te czynniki mają duży wpływ na to jaką bank podejmie decyzję dokonując oceny prawdopodobieństwa terminowych spłat wnioskowanego kredytu.

NIE. Bank ma obowiązek dokonać weryfikacji danych wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowych. Od jej wyników w dużej mierze zależy czy Klient otrzyma kredyt.

TAK. Przed podjęciem decyzji kredytowej, bank dokonuje weryfikacji wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowej , między innymi w zakresie dotychczasowych spłat kredytów, tzn. czy teminowo spłacano wcześniejsze zobowiązania. 

To wszelkie koszty, które Klient jest zobowiązany ponieść w związku z umową o kredyt. Chodzi między innymi o opłaty, odsetki, prowizje. 

To Klient wybiera czy chce co miesiąc spłacać raty w równej wysokości, czy raty malejące (tzn. co miesiąc niższe). W przypadku rat malejących początkowe obciążenia budżetu domowego są nieco wyższe, ale za to szybciej spłacamy kapitał i tym samym w całym okresie kredytowania zapłacimy mniej odsetek.

TAK. Warto dodać, że bank nie pobiera od wcześniejszej spłaty kredytu dodatkowych prowizji.

*Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla kredytu PRAKTYCZNEGO, wyliczono  przyjmując  następujące założenia: kwota kredytu 3.000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 3 313,49 zł; oprocentowanie stałe 6 %; prowizja 4%; całkowity koszt kredytu 313,49 zł (w tym: prowizja 120,00 zł, odsetki 193,49 zł.) Kredyt rozłożono na 24 miesięczne raty (raty malejące), pierwsza rata w kwocie 146,21 zł., ostatnia rata w kwocie 125,35 zł. Kalkulacja dokonana na dzień 02.11.2022 r., z pierwszą ratą płatną na 15.12.2022 r. – na reprezentatywnym przykładzie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47 %.