KARTY klient indywidualny

Visa payWawe

  • 0 zł za wydanie i odnowienie karty;
  • 0 zł za wypłaty gotówki w kasach sklepu przy okazji płatności kartą (usługa cash back),
  • Karta wydawana przez Bank jest międzynarodową kartą płatniczą, którą można się posługiwać w Polsce oraz za granicą;
  • ponad 7 000 bezprowizyjnych bankomatów na terenie całej Polski

MasterCard PayPass

  • 0 zł za wydanie i odnowienie karty;
  • 0 zł za wypłaty gotówki w kasach sklepu przy okazji płatności kartą (usługa cash back),
  • Karta wydawana przez Bank jest międzynarodową kartą płatniczą, którą można się posługiwać w Polsce oraz za granicą;
  • ponad 7 000 bezprowizyjnych bankomatów na terenie całej Polski

KARTY usługi powiązane

Płatności telefonem

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc – sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe – tak samo jak kartą.

Cash Back

Cash Backto usługa, dzięki której posiadacze polskich kart płatniczych mogą wygodnie podejmować niewielkie kwoty pieniędzy (Visa, MasterCard do 300 złotych) z kasy sklepowej w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w innym sklepie przy okazji płacenia kartą za codzienne zakupy. Takich placówek detalicznych rozsianych po całej Polsce jest już obecnie ponad 25 tys.

PŁATNOŚCI

BLIK

  • szybko, prosto i bezpiecznie płacić w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz w punktach usługowych bez konieczności podawania jakichkolwiek danych – wystarczy, że w Aplikacji Mobilnej Nasz Bank wygenerujesz kod BLIK, po czym zatwierdzisz za jej pośrednictwem transakcję;
  • wypłacać gotówkę w bankomatach bez użycia karty płatniczej

Przelewy na telefon

Przesyłaj pieniądze na numer telefonu odbiorcy. Natychmiastowe przelewy na numer telefonu realizowane są w trybie on-line dla użytkowników BLIK. Aby wykonać taki przelew, musisz znać jedynie numer telefonu osoby, której chcemy przesłać pieniądze.

Pay By Net

Bezpieczne płatności w sieci za które zapłacisz wygodnie i bez ryzyka, dzięki usłudze PayByNet.  Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Express Elixir

Express Elixir to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, kiedy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy. Klienci Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Małopolskim mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego rachunku na dowolny rachunek banku, który jest uczestnikiem systemu.

Inne usługi

Aplikacja mobilna Nasz Bank 2.0

W aplikacji mobilnej Nasz Bank klienci Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Małopolskim znajdą wszystko co niezbędne do codziennego, bezpiecznego bankowania.  Pobierz aplikację i sprawdź co potrafi Nasz Bank!

Mój rachunek

Usługa Mój rachunek to usługa aktywowana w bankomatach Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Małopolskim, która umożliwia korzystanie z funkcji wpłatomatu.

sm@rtKarta

sm@rt Karta to usługa dostępna dla Klientów Banku w Aplikacji Mobilnej Nasz Bank. Za jej pośrednictwem można dokonywać bezdotykowych wypłat w bankomacie oraz DUŻYCH wpłat gotówki

sm@rtWypłata

Sm@rt wypłata to usługa umożliwiająca dokonywanie wypłat z bankomatów Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp., bez użycia karty. Klienci Banku za pośrednictwem bankowości internetowej  lub Aplikacji Mobilnej definiują kwotę wypłaty (min 50 zł – max 500 zł.) oraz odbiorcę (numer telefonu na który zostanie przesłany transakcji).